AUTOSYSTEMY FOX

AUTOSYSTEMY FOX Sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1991 roku w branży zabezpieczeń oraz szeroko pojętych akcesoriów  i wyposażenia dodatkowego w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy spółką polsko – włoską, stąd też terenem naszego działania są również Włochy.

Podstawowymi produktami naszej Firmy były samochodowe systemy zabezpieczeń, głównie systemy alarmowe, oraz szeroka gama akcesoriów dodatkowych i urządzeń peryferyjnych.

Od 2010 roku nasza działalność została poszerzona o produkcję najwyższej jakości automatyki do bram. Przy współpracy ze znanymi włoskimi producentami a głównie z firmą VDS która dostarcza nam komponenty do produkcji mechaniki produkujemy napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz akcesoria niezbędne do montażu automatyki bramowej.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty, długoletnią 24 miesięczną gwarancję oraz mają zapewnione profesjonalne wsparcie techniczne i serwisowe.

Lata funkcjonowania na polskim i włoskim rynku owocowały wieloma kontraktami z firmami, którym dostarczaliśmy i dostarczamy szereg produktów w skali ogólnopolskiej i międzynarodowej.

HYUNDAI MOTOR POLAND - autoalarmy, zamki centralne, czujniki parkowania, kamery cofania

FORD POLSKA – zamki centralne, elektryczne podnośniki szyb, czujniki parkowania, kamery cofania

TOYOTA MOTOR POLAND – zamki centralne,

SKODA AUTO POLSKA – alarmy samochodowe, zamki centralne

HONDA MOTOR POLAND – alarmy samochodowe.